محل تبلیغات شما
سلام دوستان مریم هستم یک هم سفر
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف توهیست دوستان تنها پیوند محبت ما را متصل به هم نگاه خواهد داشت.  نقش من همسفر خیلی مهم است حالا بماند که اوایل که وارد کنگره شده بودم اصلا به این موضوع فکر نمی کردم .من آمده بودم  کنگره تا بتوانم راه‌حلی یاد بگیرم برای اینکه مسافرم را  از دام اعتیاد نجات بدهم، ولی الان که نزدیک به یک سالی می شود که دارم آموزش های کنگره را می گیرم  فمیده ام که نقشم را باید تغییر بدهم و نقش اول را بازی کنم یعنی اینکه من باید جایگاه خودم را در زندگی ببینم و نقش خودم را درست بازی کنم نه اینکه بخواهم برای دیگران تعیین تکلیف کنم .
این موضوع به من کمک زیادی کرده خیلی جالب است که هم می توانستم روی خانواده‌ام تاثیر گذار باشم   و حال خودم خوب شود بدون اینکه زور زده باشم ،یا خیلی واضح ازخانواده‌ام چنین خواسته‌ای داشته باشم ولی زندگیم کلی تغییر کرده .همه این نقاط مثبت و خوبی را مدیون آموزش‌های کمک راهنماهای عزیزم هستم. آنها در همه حال در کنار من بوده اند و مرا راهنمایی کرده‌اند و راه را نشانم دادند چه آن موقع که در لژیون خانم نرگس بوده‌ام و جا دارد از ایشان هم قدردانی و تشکر کنم و چه حالا که در کنار خانم ندای عزیز در حال آموزش گرفتن هستم من اوایل فکر می کردم که این کنگره فقط راه درمان اعتیاد را بلد هستند آموزش می‌دهند ولی الان که مدتی است در کنگره و لژیون هستم ،میبینم نه تنها روی مسعله اعتیادکه مشکل اصلی ماخانواده هاهست کارمیکنندوآموزش میدهند،بلکه مطالب دیگری هم آموزش می دهند
که در زندگی خیلی به درد من مریم خورده است و خیلی از مشکلات هم با کمک گرفتن از این آموزش ها حل شده .
من وقتی با مسئله تکبر ،شرک ،حقه نفس ، آگاه شدم ،شروع کردم روی خودم کار کنم، وقتی اینهارا بلد نبودم، در مقابل قرار گرفتن با اینها اول حال خودم بد می شد و بعد و به هم میریختم ،دیگر نمی توانستم کار مفید بکنم و کمکی به اطرافیان بکنم و هم حال خودم خراب می شد و هم حال اطرافیانم .و تازه مشکل هم سرجایش بود. ولی با آگاهی نسبت به این مسائل اول از همه حال خودم خوب هست و با تفکر میتوانم یا مشکلم را حل کنم یا اگر نمی توانم، حال اطرافیانم را که خراب نمی کنم هیچ ،با صبر و گذشت زمان همه چیز به لطف خدا جور میشود. من حالا متوجه می شوم که نقش من همسفر با آموزش گرفتن می‌تواند هم روی مسافرم تأثیر بگذارد و هم روی بچه هایم و حتی بقیه فامیل که واقعا دست مریزاد و خدا قوت می گویم به تمامی کارگزاران کنگره که الان که خودم را با قبلا مقایسه می کنم می‌توانم بگم که مشکلاتم کم شده و این من هستم که با آموزش گرفتن،سعی میکنم بهترین راه را انتخاب کنم و بهترین نتیجه را هم می گیرم .برای تمامی اساتید و خدمتگزاران کنگره آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و همیشه دعاگو ایشان هستم و از خدای بزرگ هم سپاسگزارم به خاطر نعمتی که به من داد و کنگره را در مسیر زندگی من قرار داد.

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

هم ,کنم ,حال ,کنگره ,آموزش ,نقش ,حال خودم ,الان که ,خودم را ,و هم ,خودم خوب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدویت، نقد شیخیه و بهائیت سوفیا صالح‌پور مجله خبری پارس ماه Jamel's notes خرید راف سبد پلاستیکی فلزی زیر کابینتی میوه پهن سینک اسکاج 2021 salearrala روستای پشکه خوش ییلاق جاذبه های گردشگری خوزستان Diane's site