محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله 
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر 
برداشت من از سی دی وظایف رهجو این بودکه: من به عنوان یک فردی که جوینده راه بودم وارد کنگره شدم، درسته که اول از همه هدفم درمان بیماری اعتیاد مسافرم بود که مهمترین هدف هم بود ،ولی چقدر خوب بود که در کنار این هدف چیزهای خوب دیگری نیز آموختم .
در کنگره یک راهنما داشتم که با اطلاعات ناب و بالا راهنمای من شد.
  اول از همه من می بایست به این راهنمای خودم ایمان و اعتقاد داشته باشم ، یعنی صحبت‌هایش را بدون چون و چرا قبول کنم و انجام بدهم بعد ایمان داشته باشم  که راهنمای من این راه و مسیر را طی کرده و راه بلد هست و هر چه می گوید درست و نور است و باید اجرای شان کنم .
در این مسیر باید با فکر و اندیشه و تفکر و کردار و رفتار درست خودم قدم بردارم و مشکلاتم را ببینم و بهترین تصمیم درست را برای آنها بگیرم.
 آقای مهندس در این سی دی برای ما کاملاً وظایفمان را که فکر می‌کردیم خیلی پیش پا افتاده اند و اهمیت زیادی به آنها نمی دادیم رابیان کردند و اینجا بود که به اهمیت آنها پی بردم . 

وظایفی مثل وقت شناس بودن، پشت سرکسی حرف  نزدن، در برابر استاد و راهنما مطیع بودن و چشم گفتن ، بر علیه کسی حرف نزدن ،دروغ نگفتن .
اینها را توی کنگره یاد گرفتم کم کم در تمام مراحل زندگی به کار بردم و خودم شاهد موفقیت خودم بودم.
 بله اینها وظایفی بود که باید من همسفر تو کنگره یاد میگرفتم آنها را اجرا میکردم .
وقتی به معنای واقعی آنها دست پیدا کردم و کاملا اجرا کردم، دقیقاً خوشبختی و خوشحالی را درک کردم .
با تشکر از بانی  کنگره ۶۰ و تمام خدمتگزاران کنگره

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

کنگره ,راهنمای ,راه ,سی ,درست ,دی ,بود که ,سی دی ,از سی ,دی وظایف ,اول از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس های ماشین اسپورت و خفن . . . . پیامبران الهی . . . . انواع گن لاغری مردانه و گن زنانه conivora کاردهی|دانلود|آگهی استخدام|آهنگ یک شب گرد تنها lost-cat sneakifcace sertiotorri exoutinneo