محل تبلیغات شما
سلام دوستان طاهره هستم همسفر:
علمی که من از سی دی نقش همسفر آموختم این بود که طبق خود اسم سی دی که نقش همسفر هست، من مسئولیتی برعهده دارم و نقشم را باید به خوبی ایفا کنم. نقش یعنی همان واگذاری مسئولیتی که به عهده ی من همسفر است. من این را درک کردم که اگر خواستم در کنگره بیایم و به عنوان یک همسفر باشم، باید با علمی که از سی دی ها و نوشتارها و کمک راهنمایم دریافت می کنم به نحو شایسته استفاده کنم تا از جهالت خودم بیرون بیایم و به عنوان یک فردی که برای خودش به کنگره می آید که نگرش خود را نسبت به جهان پیرامون اطرافش بالا ببرد عمل کنم. همچنین از این سی دی آموختم که من همسفر باید افکار خودم را درست کنم و علم خود را بالا ببرم و هر زمان هم که باشد برای کسب علم دیر نیست. ذهنم را کاملا از فکرهای منفی در مورد مسافرم بیرون بکشم و بدانم که هر چقدر من نیروی منفی به طرف مسافرم بفرستم بدون شک نه مسافرم درمان می شود و نه خودم از جهلم بیرون می آیم. در آخر به دعای کنگره سخنم را آذین میکنم که خداوندا ما در پی هم روان شده ایم تا بدانیم آنچه نمی دانیم از هستی و نیستی، خداوندا تاریکی ها را تجربه نموده ایم، ما را با روشنایی ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم.

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

همسفر ,دی ,سی ,کنم ,ها ,کنگره ,سی دی ,از سی ,و به ,نقش همسفر ,خود را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fernversrdersin نظرات وبلاگ های علوم ماورا آپارات کتابخانه عمومی اختر Bert's receptions فروشگاه آنلاین مامال فروش انواع قرص های چاقی و لاغری فیلم جدید ایرانی boursemosbat100.mihanblog.com سرگرمی