محل تبلیغات شما
سلام دوستان سمیرا هستم یک همسفر ،
سی دی وظایف رهجو به من کمک کرد تا وظایف خودم را بیشتر بشناسم به خاطر افکار منفی و قرار گرفتن در تاریکی ها آنهارا فراموش کرده بودم و‌ در رفتن از وظایفم را گردن بار مسافرم می گذاشتم چون تو همیشه در حال مصرف کردن بودی و حالت خوش نیست منم هم بهم ریخته تعادل ندارم.همیشه انتظار داشتم مسافرم بچه هارو‌ کنترول بکند  درصورتی که من مادر در خانه بودم ولی الگوی خوبی برای آنها نبود اگر من مادر عصابانیتم را کنترول می کردم وآرامش در خانه پا بر جا بود ولی این شانه خالی کردن ها باعث شد خانمان به میدان جنگ تبدیل بشود.خدا 
را شاکر هستم به خاطر آموزش های ناب کنگره ،به من آموخته رهجو کافیه جوینده راه باشد و بعد راه برای آن نمایان می شود ،من رهجو باید با ایمان راسخ قدم هایم را بر دارم و تا زمانی که من همسفر تغییر نکنم اطرافیانم تغییر نمی کنند من باید سندی بی نقص برای دیگران  باشم تا هم خودم وهم دیگران احساس آرامش و امنیت در کنار هم داشته باشیم. ومتوجه شدم نباید در کارهای دیگران دخالت کنم ،سعی کنم به هر مجلسی دعوت شوم به موقعه وسر وقت حاظری خودم را بزنم چون دیر رسیدن باعث می شود ته ماندهای دیگران را بخورم واگر من رهجو‌ به موقعه در کنگره حاظر نباشیم لبه پرتگاه قرار می گیرم که هر لحظه احتمال دارد به درون دره پرت شوم ،ومن رهجو باید هدفی داشته باشم اوایل سفرم هدفم کنترول کردن مسافرم بود هیچ نتیجه ای از رفت وآمدن هایم دست گیرم نشد تا زمانی که‌ برا خودم شروع کردم به کنگره آمدن خیلی چیزها دستگیرم شد و باعث شد بیشتر خودم را بشناسم ،وبه من رهجو آموخت آماده خور نباشم یعنی انتظار نداشته باشم فقط دیگران به من خدمت کنند من هم در برابر این همه خدمت کردن های بلا عوض قدمی را بردارم بی تفاوت از کنار سبد کنگره رد نشوم ویا  آشغالی بر زمین افتاده باشد به راحتی نگذرم.راهنما کسی است که راه را به من همسفر نشان می دهد و بدون هیچ روشنای بتوانم از عمق تاریکی خارج شوم چون نیازی به فانوس گرفتن ویا هر چیز دیگری ندارم چون در کنارم راهنمای را دارم که می توانم چشم بسته به آن اعتماد کنم چون روزی این راهنمای بزرگوار در عمق تاریکی فرو رفته بود والان در صلح وآرامش به سر می برد.در اینجا جا داره از کمک راهنمای بزرگوار خانم ندا تشکر کنم ،واحساس می کنم وقتی من رهجو‌ تلاش کنم وشال کمک راهنمای را بگیرم یعنی توانسته ام رهجوی خوبی برا راهنما یم باشم و شاید بتوانم با گرفتن شال کمک راهنمای یه کمی جبران این همه زحمت های که بی منت برا ی من همسفر کشیده می شود را بکنم.

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

رهجو ,کنم ,چون ,راهنمای ,کنگره ,هم ,کمک راهنمای ,خودم را ,من همسفر ,به من ,می شود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی رینگ لایت سلفی موبایل ارزان دایره ای لنز دار 2020 world handball gashtenavid عاشقانه های ما دوتا نوید رهایی quitranochcea rganozerar چرندیات من... meavemetsa سازندگان ایرانی