محل تبلیغات شما

خلاصه سخنان همسر لیلا :

آنچه باور است محبت است و انچه نیست ظروف تهی است. اگر محبت باشد به دنبال ان عشق و محبت و دوستی است و اگر محبت نباشد چیز دیگری هم نیست. ادم ها در برخورد با موضوعات به سه گونه عمل میکنند. یا بی تفاوت اند و هیچ عکس العملی ندارند مانند حس ما به صندلی و بخاری و. و یا نسبت به موضوع جاذبه و یا دافعه دارند این جاذبه بسته به منفعت ما دارد مثل دوست داشتن یک گل چون بوی خوش دارد و یا زیباست همه دوستش داریم و یا لباسی زیبا که میپوشیم به ما اعتماد به نفس و حس زیبایی میدهدکه به علت نفع مادی ما دوستش داریم و به آن جاذبه داریم که دوست داشتن ما واقعی و یا غیر واقعی است وقتی گل رز میخرم و از آن نگهداری میکنم پس از چند روز آن گل خشک شده هنوز ما آن را دوست داریم که نشان میدهد محبت و دوست داشتن ما واقعی هست یا نه. و بعضی از محبت ها به پول یا کادو هست که اگر ان پول یا کادو قطع شود دیگر به تو هیچ محبتی نمی‌کند و اگرابراز علاقه کرد میتوانی بگویی دوستت دارد که در کنگره کمک راهنمایان چنین محبتی به ما دارند که بدون هیچ منفعتی از طرف ما. همچنان به ما محبت دارند. بعضی اوقات هست که ما یکسری کارها یا محبت ها را انجام میدهیم ولی کسی حرف ما را نمی فهمد چون شرایط ان به وجود نیامده است. 
 وقتی در منزل مادرم مشغول کمک در کارهای منزل هستم ولی به خاطر بداخلاقی و حسادت من ان محبت و کار من دیده نمی شود و حکایت ما مانند گاو نه من شیر ده است که محبت و کمک می کنیم و با یک اشتباه تمام انرا خراب می کنیم. که در اینجا هیج دشمنی در کار نیست و این ما هستیم که نشان میدهیم بقیه نسبت به ما چه حسی داشته باشند و چه اسانس و بویی از ما ترشح می شود. و با بداخلاقی و حسادت و غیبت کردن باعث می شویم بوهای بد از ما خارج شود. و بقیه نسبت به ما حس ناخوشایندی داشته باشند.

خلاصه سخنان همسفر لیلا :

آقای مهندس در سی دی میفرمایند اگر عشق به خالق نداری عشق به مخلوق داشته باش .هستی و موجوداتی که خداوند آفریده همه ذره ای از وجود باری تعالی هستند که ما باید به انها عشق داشته باشیم  ان ها را دوست داشته باشیم مانند فرزاندانمان که ذره ای از وجود خداوند هستند و یا مسافرم که در زمانی که مصرف کننده بود همه اطرافیان به من گوشزد میکردند که با او نمی توانی زندگی کنی و او فایده ندارد ولی چون به او عشق واقعی داشتم و او را همچنان دوست دارم اصلا برایم مهم نبود که دیگران چه حرف هایی میزنند. و او همیشه به من احترام می گذاشت و هیچ کمبود محبتی در زندگی نداشتیم که به هر کسی خواستی محبت کنی منتظر محبت نباش و بعضی ها بخاطر مقام و منصب که دارند بعضی ها جذب می شوند که آن بخاطر مقام و پستشان هست 

گوشه ای از سخنان خانم ندا :

خانم ندا می فرمایند که ما باید برداشت خود را از سی دی بنویسیم که ما در کجای سی دی هستیم و به قول کنگره سی دی را روی خودمان پیاده کنیم و مانند ضبط صوت نباشیم که انرا بازگو کنیم.باید ببینیم که سی دی کجای زندگی من است و کجا را دیدم.ممکن است تا چند جلسه اول نتوانیم برداشت خود را از سی دی بیان کنیم ولی خیلی خیلی مهم است که من در جهت ان حرکت کنم.

خلاصه سخنان همسفر فاطمه :

در مورد سی دی ، عشق به مخلوق نداشتم و همیشه واجبات دین را انجام می دادم و همیشه با اطرافیان و فرزندانم بد اخلاقی داشتم که سعی میکنم صبور باشم که در دستور جلسه امروز واقعا فهمیدم مشکلات زندگی را باید خودمان حل کنیم و به جایی میرسیم که فقط خودمان هستیم و دیگران هیچ کمکی به ما نمیکنند. قبل از کنگره همیشه در مشکلات زندگی بزرگ تر ها و یا اطرافیان را وارد زندگی خود میکردیم و دیدیم که هیچ کمکی به ما در حل موضوع نشده است و باید با گذشت و صبر و اموزش هایی که میگیریم خودمان وضعیت زندگی مان را تغییر دهیم که جز با آموزش و انرژی گذاشتن و زمان دادن حل نخواهد شد.

سخنان گوهربار سرکار خانم ندا : 
در سی دی خیال شفا از محبت صحبت شده که همه چیز با محبت خیلی سهل تر و ساده تر حل میشود و اگر پیوند محبت باشد همه چیز در صلح و ارامش است و همه چیز و همه کس را دوست خواهیم داشت. تمام مخلوقات خداوند از سوسک گرفته تا یک فرد که نسبت به او تنفر داریم وقتی کنگره میام و یک مصرف کننده را میبینم باید دیدگاهم عوض شده باشد و بعنوان یک فرد لاابالی و بی اراده به او نگاه نکنم در وادی چهارده میگه که اینا همه عشقند و محبتند و باید آنها را دوست داشته باشم نمی توانم بگم ازفردا دوستشون دارم باید پیوند محبت ایجاد بشه در وادی چهارده که آخرین وادی هست من باید تمام این مراحل را طی کنم تا به محبت برسم همه ما یکم محبت در وجود خود داریم که الان میتوانیم آن را لمس کنیم وقتی در یک دعوا یکی از افراد یک کلمه محبت آمیز بگوید چقدر می توانه تاثیر گذار باشه و همه چیز را عوض کند و همه چیز باید در عمل باشه نمیشه عمل نکنی و فقط حرفش را بزنی طرف را اذیت بکنی و بعد جمله محبت آمیز بهش بگی کنگره می گوید کسی که از ما فرار میکنه و بدش میاد او را پرش نکردند (وقتی مادرم تمام وقتش را با دوستان و خواهر شوهرش میگذراند و وقتی به او میگویم فلان جا برویم میگوید کار دارم )من باید ببینم چی کار کردم و چیکار میکنم که او دوست نداره با من باشه مسافرم دوست نداره بامن باشه و از من فراریه. پیوند محبت به کلام و قرار داد نیست که اگر تو مصرف کننده نباشی و پاک باشی من دوستت دارم مانند محبت کردن ما به یک درخت که از روی عشق و علاقه هست و چون تشنه هست محبت میکنی آب میدهی و برای میوه نیست و همچنین محبت کردن پدر و مادر به فرزندان که بدون انتظار است به جز موارد اندکی که انتظار دارند فرزندان در پیری از آنها مراقبت کنند و جناب مهندس در سی دی موانع محبت میگوید که تمام آدمها ایراد دارند و اگر این را متوجه بشویم شخص را اذیت نمی کنیم مانند وقتی که با مسافرم سر موضوعی مشکل دارم باید کوتاه بیایم و در مورد مشترکات مان حرف بزنیم و شخص را ناراحت نکنیم و از طعنه، کنایه و سرزنش دوری کنیم و به پدر و مادر خود و مسافرم خط ندهیم که اگر شخصی بخواهد به نقطه تفکر برسد خودش باید برسد و با گفتن فقط رابطه ها خراب میشود و پیوند محبت را خراب میکند که همه آن بستگی به من دارد که چه بویی از خود تراوش می کنم ، ناز درمانی و محبت گل را خشک میکند محبت  باید از ته دل  و واقعی و به اندازه باشد مانند چاه آب که هر چه از آن آب برداریم زلال تر می شود گوهر محبت و الماس در اثر فشارهای زیاد طی میلیون ها سال با سختی به وجود می آید حال اگر به انسانها محبت کنم و دوستشان بدارم حال خودم بهتر می شود اگر با کسی دعوا کنیم وقتی به او زنگ بزنیم حال خودمان بهتر میشود ما در کنگره یاد میگیریم که به همدیگر محبت کنیم چون کسی نبوده که به ما یاد بدهد و یا به پدر و مادرمان آن ها هم بلد نبودند ما در کنگره می آییم و با آموزش هایی که مجانی از آن ها می گیریم یاد میگیریم با بخشیدن جوشش به وجود می آید بخشیدن و هی بخشیدن هر چی بیشتر ببخشی آب زلال تر می شود و محبت بیشتر و کم کم موانع محبت کنار میرود و تو بیشتر می توانی ببخشی.
خلاصه سخنان همسفر الهام : 
ما در رابطه با دیگران که از ما تنفر دارند و یا ما دوستشان داریم ما خودمان تعیین کننده هستیم و باید بپذیریم که مسافران ما بیمار هستند یک مصرف کننده که اگر پذیرفتیم  که خودمون تعیین کننده هستیم مسئله برای ما راحت تر حل می شود و اگر پذیرش نداشته باشیم باعث بیماری و مریضی ما میشود پیوند محبت با خدمت کردن به وجود می آید مانند پدر و مادران ما که جوانی وقت و آسایش و خواب خود را گذاشتند وبه ما خدمت کردند که ما به اینجا برسیم ما باید به بچه هایمان خدمت کنیم وآن جور که دوست دارن با آنها رفتار کنیم. انشاالله خدا کمک کند تا خدمت انجام شود در کنگره بقیه آمدند و به ما خدمت کردند و مابه آرامش رسیدیم و ما خدمت می کنیم تا بقیه به آرامش برسند که این دنیا محل گذر است و قیافه و تیپ به آدم شخصیت نمی دهد بلکه نفس او هست و به ما می گوید در چه مرحله ای از محبت هستیم که محبت و خوبی در دنیا ماندنی است امیدوارم که بتوانیم به همدیگر محبت کنیم
سخنان گوهر بار از سرکار خانم ندا این چیزی که تعیین می کند انسان در کجای هستی قرار دارند بالا یا پایین فقط محبت درونی هست اگر محبت باشد ما وجود داریم و هستیم و چیزی برای گفتن داریم و اگر محبت نباشد مانند ظرف خالی می ماند دنیایی که مال و مکنت حرف اول را می‌زند خیلی سخته که با آموزش و یادگیری محبت کردن امکان پذیر است، جایی که من بفهمم و درک کنم و به یقین برسم که نفع من در نفع دیگران است حال خوشی پیدا می کنم امکان ندارد حال من خوب باشد و بقیه حال بدی داشته باشند خوشبختی مانند تلفن است که اگر تو داشته باشی و دیگران نداشته باشند به هیچ دردی نمی خورد پول ،مقام ،خانه همه اینها  را داشته باشم ولی نتوانم بچه ام را بیرون از خانه بفرستم (از ترس یده شدن یا هزاران اتفاق بد) فکر میکنیم هر چه خوبی هست برای من باید باشد همه بخورند خاک من بخورم پاک  جناب آقای امین تعریف کردند که در یک اردوی همراه با دوستانشان بودند که بقیه تلاش و عجله می کردند تا بهترین پتو ها و چادر ها را بگیرند در صورتی که افراد بودن که آخر همه پتو گرفتند و همیشه دور هم می خوابیدند و آخر همه غذا می خوردند ولی از این همه دور هم بودنها لذت می بردند و حال خوشی داشتند در صورتی که آن افراد حال خوشی نداشتند و از اردو لذتی نبردند مانند وقتی که مغازه میوه فروشی می رویم سعی می‌کنیم همیشه بهترین میوه ها را جدا کنیم و بخریم . حال باید به این درک برسیم  آموزش ببینیم خدمت کنیم از پول و وقتمان بگذریم( البته فکر میکنیم وقت چیز مفتی هست و هیچ ارزشی ندارد )حرف و کلام زدن ،پول دادن کمک می‌کند که ما محبت را درون خودمان به وجود بیاوریم جنس محبت من از هر چه باشد روی شخص مقابل همان تاثیر را دارد اگر از جنس توقع و انتظار باشد آن شخص انتظار من را برآورده نمی‌کند اگر جنس محبت من ناتوانی است و از روی نیاز به تو محبت می کنم آن نیاز برآورده نمی شود.
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر آقای مهندس می‌فرمایند : محبت کردن به سخن گفتن نیست و به عمل کردن می باشد من همیشه گله میکردم اگر مسافرم به من بگوید دوستت دارم من رو دوست دارم در صورتی که او همیشه در کارهای منزل به من کمک می کرد و در تمام کارها همراه من بود که پس از گذشت زمان متوجه شدم جنس محبت او حقیقی است و با عمل کردن این کلمه را به من میگوید در صورتیکه من هر  کجا حال خوشی پیدا می‌کردم این کلمه دوستت دارم را میگفتم
خیلی فکر کردم دیدم باید به عمل بگی دوستش داری و کاری انجام بدهیم که این خیلی خیلی مهم و با ارزش است.
سخنان پایانی سرکار خانم ندا ایشان فرمودند خیلی از مسافرهای ما یاد نگرفته اند ، چون برای من کادوی تولد نخریده سال دیگر برایش کادو  نمی خرم نه اتفاقاً باید سال دیگر  باشکوه تر برایش جشن تولد بگیریم باید به آنها یاد بدهیم  و کسی برایشان این کارها را انجام نداده  و البته انتظار نداشته باشیم  چون محبت میکنیم برای خودمان که به آرامش برسیم  وقتی به فردی کادو می دهیم  خودمان لذت میبریم  و خوشحال می شویم  چون می بخشیم حس خوبی داریم و خوشحال هستیم مطمئن باشیم آن هم این کار را می‌کند چون از  ما یاد می گیرند ما باید به آنها یاد بدهیم.
در پایان خانم همسفر مریم برای شفای تمام بیماران جسمی و روانی دعا کردن و از خدا خواستن که این بیماری کرونا از کل جهان هستی پاک کند چون که این بیماری همه جا را فرا گرفته است درخواست داشتند که برای مادرشان که عمل جراحی دارد دعا وحمد شفا بخوانید.

نویسنده و نگارش همسفر فاطمه از لژیون پنجم

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

محبت ,کنیم ,ها ,دوست ,یک ,داریم ,به ما ,سی دی ,و به ,و یا ,است و ,خلاصه سخنان همسفر ,تعیین کننده هستیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرزمین identity v rehandfese cretconvife lauhaheathca tiborcara Hildegard's page ذکر و عرفان Isabel's collection haspalbmerass Eve's collection