محل تبلیغات شما
  گزارش عملکرد لژیون پنجم دوشنبه مورخ99/9/10 با دستور جلسه وادی نهم بخش دوم
در ابتدا خانم ندا کمک راهنمای محترم این گونه صحبتای خودشون رو آغاز کردن
اولین کسی رو که باید دوست داشته باشیم خودمون هستیم تا خودمون رو دوست نداشته باشیم ومحبت کردن به خودمون  رو یاد نگیریم نمی تونیم به دیگران محبت کنیم به قول آقای مهندس وقتی تو خونه هستید به خودتون برسید نه اینکه فقط زمانی که میخواهید بروید بیرون .این یعنی احترام به خودم نمیزارم واین یک چیز درونیه وقتی این اتفاق می افته دیگرون هم این رو میفهمند موج ش رو میگیرن اونام به من احترام نمی گزارن .ما انسانها باید یاد بگیریم که همه چی در طول زمان اتفاق می افتد .شما مثلایک سال دیگه دوسال دیگه بر می گردید می بینید یه اتفاقی براتون  می افته شمادعکس العمل خودتون رو می بینید که نسبت به سال قبل چقدر تغییر کرده وشما سال قبل در برابر اون اتفاق چه عکس العملی رو نشون میدادید چون این تغییرات ذره ذره اتفاق افتاده وشما اصلا متوجه نشدید .وبدونیم بهترین راه کوتاهترین راه نیست از اون طرفم نباید بگید من نمی تونم چون هر چیز دست خود ماست همه چی .یه جایی باید لنگر کشتی رو کشید این نیست که بگید هروقت شد لنگر کشتی رو میکشم بلاخره باید یه جایی کشید و حرکت کرد .
بر می گردم به وادی هشت ودر مورد بستن پیمان آقای مهندس فرمودند تا زمانی که پیمان رو نبندید نمتونید وارد وادی نهم بشید زمانی که به وادی هشتم رسیدید وشرایطشو داشتید باید پیمان خود رو ببندید .از تجربه خودشون صحبت کردن و فرمودن : که من ۴ماه بعداز رهایی بود که یه قضیه ایی برام پیش اومده بود ودوست داشتم برم وبه یکی بگم وطبق فرمایش آقای مهندس بهترین کس  خود خداست و اگر خداوند رو قبول ندارید به کوه وصحرا بگید .ومن خیلی دوست داشتم این کاررو انجام بدم رفتم و انجام دادم و اتفاقات جالبی بعدش برام اتفاق افتاد .
در ادامه صحبتا در مورد نقطه تحمل صحبت شد .نقطه تحمل یعنی ظرفیت .ظرفیت یعنی چی؟ ظرفیت معادل دانایی یعنی هر چقدر دانایی شخص میرود بالا ظرفیت هم به همین نسبت  بالا میرود .یعنی ظرفیت من الان یه اندازه ایی که فقط می تونم یکسری از مسائل رو قبول کنم .شما فرض کنید میرید یه هتل پذیرش هتل  میگه ظرفیت ما اینقدر و ظرفیت هتل پرشده .ظرفیت پذیرش انسانهام همینطوره .یعنی ما تا یه حدی می توانیم مشکلات رو حل کنیم .یا حرف دیگران را تا یه حدی می تونم  تحمل کنم .اتفاقات زندگی رو تا یه حدی میتونم تحمل کنم .در این سی دی گفته شده که باید شرایطتون  رو تغییر  بدید نکته ایی که هست دراین  سی دی ودراین وادی میگه بایدخودت رو تغییر بده و نقطه تحمل خودت رو ببر بالا.نقطه تحمل رو چه طوری میشه برد بالابا آموزش گرفتن .با توجه به  سی دی تغییر جایگاه اون ساختار قبلی رو خرابش کنم  واین خراب شدن در اثر اتفاقات و آزمایشاتی ست که  برای انسان اتفاق می افتد یه اتفاق ناگوار وهمراه بادغم واندوه برای من می افته ومن مجبور میشم نقطه تحمل خودم رو ببرم بالا.که آقای امین در سی دی تغییر جایگاه میگن که تمام اون چیزی رو که داری ازت میگیره تا  بتونی  نقطه تحملت بالا بره.یک استخر رو زمانی میتونی بزرگش کنی که آبش رو بکشی بیرون و خراب ش کنی
واین ظرفیت و بالابردن دانایی در اثر ناکامی ها ومشکلات و سختی ها ی زندگی اتفاق می افته .یه موقعی هست خواسته ایی داری که ظرفیتت بره بالا ودر اثر اون خواسته اون مشکلات براتون بوجود میاد که بتونی ظرفیتت رو ببری بالا .واگر به حال خودمون بزارنمون ظرفیت ما بالا نمی رود .ونکته دیگه ایی که فرمودن این است که باید نقطه تحمل فرد مقابلمون رو بشناسیم .
در مورد پیام اول وادی :خانم ندا فرمودند که آقای مهندس در سی دی پاداش کاملا توضیح دادن ( پیام برای  کسانی که به دنیای تازه قدم نهاده اند وبه خویش خویشتن توجه می نمایند ) ما الان اومدیم تا وادی هشتم الان باید یکسری از مسائل برامون مهم نباشه اینکه دیگران در مورد ما چه قضاوتی میکنند برامون مهم نباشه .( به خویش خویشتن توجه نمودن ) من الان اومدم به این دنیا‌.برای چی اومدم ؟ اومدم چه کاری رو انجام بدم ؟ اینها براتون مهمه .کسی که اومده از وادی اول تا وادی هشتم رسیده براش مهمه که چرا من الان نمیتونم سر بچه م دادنزنم .چرا نتونم نقطه تحمله مو بالا ببرم .کسی که براش  مهمه که رو خودش کار بکنه وارد یه دنیای تازه ایی می شه در این وادی نمی تونی فقط حرف بزنی باید وارد عمل بشی .اعمال پنهانی نه اعمال ظاهری .هر کار معنوی مادی رو به همراه داره تو معنوی رو انجام نمیدی که مادی بیاد ولی خودش میاره آقای مهندس می فرمایند امکان نداره کسی تو راه مستقیم باشه وخدا تامین ش نکنه یعنی سایبانان برافراشته خواهند شد به شرط اینکه اون ایمان رو داشته باشی پس آن کنید که فرمان است.فرمان خدا رو باید اجرا کنی تا به صلح و آرامش برسی.
مشارکت همسفر خانم زینب : آقای مهندس می فرمایند بذر نیکو بکار .در مورد کشاورزی می گه هر بذری که بکاری همان رو برداشت میکنی مثلا اگر نهال سیب بکاری باید یه مدت صبر کتی تا این درخت بهت سیب بده واگر حنظل بکاری میوه حنظل که خیلی تلخه همون رو برداشت میکنی .وما می تونیم هم از نعمت اون میوه استفاده کنیم وهم سایبان اون درخت در آفتاب و گرما .وهمینطور می توان به کارهای ارزشی هم اشاره داشته باشیم که با انجام کارهای ارزشمند و خوب باعث میشه رحمت زیادی به زندگی ما برسه .
مشارکت همسفر الهام : همیشه راه مستقیم و ضد ارزشها وغیر مستقیم برا انسان مشخص شده  و خداوند به انسان اختیار داده .ممکنه راه ضد ارزشها زیبا بنظر برسه و راهش کوتاهتر باشه ولی عاقبت و سرانجام خوبی نداره وخداوند اول از انسان کار رو میخواد وبعد پاداش رو میده پس باید ایمان داشته باشیم و بدونیم اگر بخوایم مشکلی رو حلش بکنیم باید از ضد ارزشها دوری کنیم و بدونیم بصورت تک شاخه ایی نمی توانیم ضد ارزشها رو حل کنیم باید تمام ضد ارزشها باهم حل شوند .بااومدن به کنگره خیلی چیزها رو یاد گرفتیم باید این آموزشها رو عملی کنیم وبر زمین و سما توجه کنیم .

نویسنده و نگارش همسفر مریم از لژیون پنجم

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

رو ,یه ,وادی ,ظرفیت ,اون ,نقطه ,نقطه تحمل ,آقای مهندس ,ضد ارزشها ,سی دی ,می افته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر خاطرات شهداء querepati Dorene's page مطالب روزانه پشتیبان هواشناسی خصوصی calmtyrrlemit الکترونیک Gwen's page kaafunkrahyp جنسی.زناشویی