محل تبلیغات شما
خلاصه سخنان استاد محترم خانم ندا همه چیزهایی که ما یاد میگیریم در کنگره کار بردی است وحالت فلسفی نداردودر وادی هفتم یاد گرفتیم که برای مشکلات راهی پیدا کنیم چون کنگره راه را نشان می دهد وراه را من باید بروم واینجا مثل نور شمعی است که خودت را باید پیدا کنی اقای مهندس درموردترک اعتیاد اول مشکل که داشتند 
هسفر مریم
عکس العمل های اشکار وپنهان، وقتی یک شخصی سقوط ازاد می رودعکس العمل های اشکار داردپریدن پا-ابریزش بینی-عرق کردن عکس العمل های اشکار هستندکه خود بدن بعد از 2الی 3 هفته اینها محو میشوند
همسفر ندا 
پدر شوهر من می گفت ترک تریاک خیلی سخت است ولی شیشه 3 روزکه بخوابدچیزی در بدنش نیست ومن این را باور کردم. ولی مسافرمن بعد از 3 روز می رفت وموادش را مصرف می کرداینطور نیست چیزی که هست این بود که ان ادم ،ادم سابق نبودبچه ها ما همه مان نئشه طبیعی هستیم یعنی مورفین،کدئین،سرتونین واین چیزها رامغز ما تولید می کند که گاهی می گوییم قند توی دلمان اب شداینها همه اش به خاطر فعل وانفعالات شیمیایی است که در بدن انجام می شودوسالم هستیم ولی یک مصرف کننده نئشه طبیعی اش از بین رفته به  قول اقای مهندس شکر برایش معنی شیرینی شکر را نداردراه می رود خسته می شودو زندگی برایش معنی نداردواین دلیلی بود که اقای مهندس برگشتند وگفتند داشتم زندگی ام را از دست می دادم در تاریخ 76/2/17اقای مهندس روی 2 گرم هستند. ترک اعتیاددوم سال66بود که9 ماه طول کشیدکه پیش متخصص بود و30 هزار تومان به الان 50 میلیون می شودکه برای درمان 20 روزه هزینه می کردند ولی ما قانون یازدهم را نادیده می گیریم.ترک دوم به یک چیزی شبیه شربت تریاک بوده ولی مدت ان 21روز بوده کم بوده ودر این مدت شخص می خواسته این کاررا انجام بدهد.
همسفرلیلا: یعنی اقای مهندس متد Dst را از روی این ترکشان ابداع کردند؟ این متد تجربه اقای مهندس بود وماه رمضانشدتصمیم گرفتندروزه بگیرندوگفتند باروزه های دیگر فرق دارد یکی موقع سحر ویکی موقع افطار ودووعده وسط روزاین دو وعده منظم شدواقای مهندس گفتند من اصلا چقدر مصرف می کردم.این شربت چند سال بعد از کنگره مشخص شد ودیدند خیلی بهتر است که شخص با ساقی ها در ارتباط باشد وبعد از چند سال این دارو امد وچقدر حسن دارد
همسفر ندا:
محبت، انچه باور است محبت است وانچه نیست ظروف تهی است.
همسفر منیره:
وقتی باورها با محبت مخلوط می شوندیک محبت واقعی می شوند محبت به تنهایی فایده نداردو محبت وباور باید با هم باشدتا محبت واقعی خودش را نشان دهدوقتی محبت وباور باهم باشدمحبت واقعی است.
همسفر ندا:
محبت واقعی یعنی چه؟
همسفر منیره:
یعنی از درون باشدسرزبونی نباشد عمل وزبان باهم باشد به تنهایی فایده ای ندارد.
همسفر لیلا:
محبت بین پدر وفرزند ومادر وفرزندیک محبت است چون واقعی است مثلا سر زبونی سر بچه داد بکشی این واقعی نیست از ته دل نیست ولی واقعا به اوعشق داری ودوستش داری.
همسفر ندا:
سی دی بمب در موردپدر ومادرمحبت کردن است تاکیدبه احترام پدر ومادر است اقای مهندس گفتند اگر به پدر ومادر احترام نگذاریدهیچ وقت روی خوش زندگی را نمی بینید. اگر پدر ومادررا از ته قلب به قول خانم منیره دوست نداشته باشید دوست داشتن به چیز خریدن نیست به قول اقای مهندس گنجشک امسال دوست دارد یاد بدهد به گنجشک پارسال که خط بدهند به پدر و مادر که ما کنگره ای هستیم و بهتر میدانیم.
محبت ان چیزی است که باور است و وجود دارد.و انچه هست محبت است و انچه باید باشد محبت است کسانی که محبت نمیکندد چیزی را از خودشان نمیکنند اینکه من فکر میکنم دیگران مرا دوست ندارند و محبت نمیکنند بدانید خودتان محبت نکرده اید وقتی مهمانی دادم و دیدم چقدر سخت است وقتی یکی مهمانی میدهد میتوانم ازش تشکر کنم.
محبت یعنی یک چیزی را بکاری تا بتوانی برداشت کنی و ارزش من به اندازه محبت من است و این محبت ب اندازه اب چاهی است که هرچقدر بکشی زلالتر میشود 
همسفر ندا:
در مورد اعتیاد با مرگ از بین نمیرود.
هسفرفاطمه:در کتاب 60درجه اقای مهندس گفتند و دوستان تعریف کردند که اعتیاد تا درون قبر هست و اعتیاد تنها چیزی است که از کالبد روح انساان جدا نمیشود ودر زندگی بعدی با ماهست تا اینکه اوم تصمیم نگیرد و تلاش نکند از بین نمیرود.
هسفر ندا:
وقتی انسان میمیرد چه اتفاقی می افتد؟
همسفر فاطمه:فرشته های مرگ می ایند روح را از کالبد جسم جوا میکنند وای ان جسم خودش باقی میماند اعتیاد در نفس است هرچیزی که ب نفس وابسته باشد باقی میماند یک آدم گوشه گیر و طلبکار و یا خنده رو با مرگ هم از بین نمیرود چون جزو خصوصیات نفس است.توفی یعنی ب طور کامل یک چیز را دریافت کردن یعنی همه ی خصوصیات را دانا بودن_خنده رو بودن_و هرچیزی باشد را تحویل میگیرد.
همسفر ندا:مرگ های زنده ب گور چرا اتفاق می افتد؟
همسفر زینب:اقای مهندس می گوید این ها که ناگهانی میمیرند سریع خاک نکنند چون احتماال زنده شدن خیلی است کسانی بودن که در قبرستان صدای کسانی که زنده ب گور شده بودن را میشنوند و انهایی که زنده بگور میشوند سختی های زیادی را باید تحمل کنند تا داخل قبر بمیرند و تا 72 ساعت مرده نباید خاک شود تا مطمن شوند کا واقعا مرده است.
همسفر الهام:فقط مرگ زمانی اتفاق می افتد  که حاله ی تابان از جسم انسان خارج شده باشد بعضی وقت ها فردی هست که میگویند نفس نمیکشد ولی زنده است و حاله ی تابان را فقط با یک دستگاه میشود اندازه گرفت اگر ان دستگاه تشخیص دهد ان حاله تابان نیست یعنی ان فرد مرده است حاله ی تابان مثل لایه ی ازون روی زمین است.
همسفر ندا:با این دستگاه میتوان تشخیص داد دور همه ما یک حاله است ک نشان میدهد نفس هنوز است و این کار توسط فرشته های مخصوص است که مامور این کار هستند و این بندرا پاده میکنند. وقتی ما خواب هستیم از طریق بند ناف با صوبر پنهان در ارتباط هستیم و ان چیز هاییی که در خواب میبینیم را حس میکنیم و این در خواب پاره نشده ولی در مرگ پاره میشود و این ها اتفاقاتی است ک برای شما قبلا اتفاق افتاده یا قرار است اتفاق بی افتد و یا اتفاقاتی است که با حسمان آنرا میسازیم .
همسفر ندا:رد مال کدام سرزمین است؟
همسفر لیلا:سرزمین فارس.نشان ان کلاه قرمز است 
همسفر ندا:اقای مهندس در مورد یک گرم در 24 روز چه توضیحی میدهند ؟
همسفر فاطمه :چیزی که برداشت کردم سرمای زیر 60 درجه همان مصرف مواد است که اقای مهندس کم کرده و به یک وعده رسیده درست که وسوسه ها و نیروهای اهریمنی هست که مصرفش را خارج از برنامه انجام دهد و میگوید با یکم تحمل میتوانیم خودمان را نگهداریم و قانع باشیم و سرمارا پشت سر بگذاریم خیلی هم درد ناک نیست.
همسفر ندا:روی خومان بیاوریم 
همسفر الهام :مشکلات همیشه هست و اگر سفر میکنیم مشکل برایمان پیش امد و یا مسافر برگشت زد این مشکات طبیعی است.
همسفر ندا:مادر سفر هستیم و در حال تزکیه و پالایش هستیم اقای مهندس با سقوط ازاد چقدر حالشان بد بوو . و باید یکم پرش پا و این هارا تحمل کند و هر مشکلی هست یا مسافر گریز زده باید تحمل کند و حتی اگر  یک حرف قرار است بزنیم و نزنیم باید فشار راتحمل کنیم و انتظار داریم فشار وارد نشود این امکان پذیر نیست و این یک تجربه در صراط مستقیم است این دفعه سخت است ولی بعد اسان میشود.
همسفر زینب:زد ارزش ها را همتا ادم می اید کنار بگذارد خیلی سختی هارا باید تحمل کند یک عادت بد را تا می اییم ترک کنیم خیلی سخت است .اگر من مسافرم برگشت کرده بخاطر من است چون خودم هنوز پاک نشده ام من باید خوب شوم تا او خوب شود.
همسفر ندا:مسافر امده گریز زده هیچی نگویم فشار میاید نفس میگوید بگو من باید بانفس مبارزه کنم من میخواهم هره نفسم میگوید گوش کنم و اوضاع هم تعقیر کند تا من تعقیر نکردم در اتفاقات هیچ چیزهم تعقیر نمیکند من وقتی نگاه می کنم به زندگی تنها چیزی که تعقیر کرده خود من هستم مسافرم همان اخلاق و رفتار را دارد من عوض شدم و نقاط حساسم را حس کردم و نقاط حساس است که نمیگذارد انسان زندگی کند
نویسنده:همسفر خانم منیره.

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

محبت ,مهندس ,ندا ,همسفر ,اقای ,یک ,اقای مهندس ,است که ,همسفر ندا ,و این ,است همسفر ,اقای مهندس گفتند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه آمادگی دفاعی ناحیه 2 سنندج :D limaracheal طبیعت دزفول فروشگاه ساعت مچی زنانه ثبت برند فارسی - مشاوره ثبت شرکت lauranabjohh پایگــاه خبــری تحلــیلــی مـــــــاســـــــال بـــــــــرتـــــــر masalbartar ... به یـــــاد او http://gazzareh.mihanblog.com گزگزاره ی دیولان