محل تبلیغات شما
سلام دوستان طاهره هستم همسفر:
چند روز پیش به کمک مسافرم یک بنایی جزئی در ساختمان منزلمان انجام می دادیم.قبل از دست زدن به دیواری که می خواستیم آن را باز سازی کنیم این دیوار شکل زیبایی نداشت ولی من و مسافرم با تلاش زیاد توانستیم شکل بسیار زیبایی به ان بدهیم در همان موقع فکری به ذهنم خطور کرد که هر چیزی با تلاش و سختی می تواند رنگ زیبایی به خود بگیرد و آینده ای زیبا داشته باشد. اگر من طاهره بخواهم صور پنهان و صور آشکار زیبایی داشته باشم باید همیشه تلاش و کوشش کنم تا آن صورت زیبای محبت واقعی را در کالبد خود ابیاری کنم.در سی دی موانع محبت این را آموختم که باید موانعی را که باعث می شود به محبتی که خالصانه است برسم با دید عمیق تری به آن ها نگاه کنم و با آموزش هایی که در کنگره می بینم به حل یک یک آن ها بپردازم. اگرچه این کار بسیار سخت است ولی این را می دانم که هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد. اگر بخواهم به گنج محبت واقعی برسم باید از مشکلات و سختی ها نهراسم و با صبر و استقامت جلایی طلایی رنگ از جنس واقعی به افکارم بدهم.

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

زیبایی ,محبت ,ها ,کنم ,واقعی ,یک ,و سختی ,تلاش و ,که هر ,زیبایی به ,سی دی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خردسرا ♥ೋღ عکس ها و مطالب جالب ღೋ♥ thesmiefome پاریس نیوز یادداشت های یک نویسنده بیمه اجتماعی کشاورزان,روستائیان وعشایر51082 بستان آباد paddtecarche سازه ایرانی انواع بنرهای تبلیغاتی :. خورشید موعود .: