محل تبلیغات شما

سلام دوستان سمیرا هستم یک همسفر :

از خانم ندای عزیز بابت انتخاب این سی دی زیبا خیلی ممنونم. همیشه برا من سوال بود من که مصرف کننده نیستم پس چرا باید همسفر مسافرم باشم وباید یه مصرف کننده جای من باشد تا بتواند مسافر من را همراهی کند تا اینکه چند جلسه گذشت متوجه نوشتارهای کنگره شصت شدم :همسفر باید مصرف کننده نباشد این کلمه ذهنم را به خودش درگیر کرد و فکر کردم به خاطر این که بیشتر باید حواسمان به مسافر باشد ببینم یعنی اوتی را به مو قعه مصرف میکند یا نه ؟چند ماهی که گذشت دیدم مسافرم شربت اوتی را درست مصرف نمیکند و من هم به عنوان یه همسفر زود جبهه گرفتم وبه راهنمای خودم گفتم وشروع کردم به گلایه کردن ،خانم ندا یه حرف زد و من واقعا از کار خودم پشیمان شدم گفتند مسافر تو راهنما دارد ونگران نباش.منم پیش خودم گفتم پس من اینجا چه کاره هستم مگر همسفر نیستم!؟مگر نیاید کارهای مسافرم را به راهنما یم اطلاع بدهم ؟هنوز جایگاه خودم را پیدا نکرده بودم ونمی خواستم قبول کنم که من هم حالم خراب است ونیاز به تغیر کردن دارم خدا رو شکر با گوش کردن به سی دی متوجه شدم که من همسفر باید علم ودانش خودم بالا ببرم و در مر حله ی اول خودم به آرامش و تعادل برسم تا بتوانم بال پرواز مسافر باشم اوایل سفر تا مسافرم حالش بد میشد منهم بهم می ریختم ،دیدم نه من همسفر نبایدحالم را وابسته به حال دیگران کنم چون یه پرستار خوب نباید از خون ویا چیزهای دیگری بهم بخورد بنابر این من همسفر تا وقتی از اعتیاد ویا گریز زدن متنفر باشم چگونه میتوانم هم به خودم وهم به مسافر م کمک کنم؟ با آموزش گرفتن متوجه شدم مسافر نگهبان بالای سر نمیخواهد ،وبه محبت نیاز دارد محبتی که بی منت باشد.و من همسفر تا جای که امکان دارد از علم ناب کنگره استفاده کنم وآنهارا در زندگیم عملی کنم.

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

همسفر ,مسافر ,مصرف ,شدم ,مسافرم ,یه ,من همسفر ,سی دی ,مصرف کننده ,و من ,را به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ ارتش سرخ آذربایجان ~best order~ headsmipanmau خرید مستقیم مخزن پلی اتیلن از کارخانه ثبت شرکت - ثبت شرکت فارسی letzpincterpve نمایندگی فروش یو پی اس در تبریز،تهران،اهواز،مشهد و اصفهان مشاوره تحصیلی(تیزهوشان،نمونه) نماز باوران نماز یاور lyihugsayfi