محل تبلیغات شما
سلام دوستان منیره هستم یک همسفر 
برداشت من از سی دی مردم داری این است ک اقای مهندس میفرماید تقدیر وسرنوشت ما دست خودمان است وهرچه بکاریم همان را برداشت میکنیم وقتی که انسان در یک موقعیتی قرار میگیردنباید برای دیگران تعیین تکلیف بکند ومن خودم فکر میکردم حالا که به کنگره امده ام دیگر اشتباه نمیکنم ویا اینکه انقدر به درجه ای رسیده ام که میتوانم برای دیگران تعیین تکلیف کنم وتصمیم بگیرم واینقدر عاقل شده ام ودیگر اشتباه نمیکنم ولی اینطور نیست وانسان به هر درجه ای که برسدنباید فکر کند که دیگر کامل شده است وباید مردم دار باشدوبرای رسیدن به جایگاه بالاتر حرکت کندوروی سیستم ایکس کار کندواز ضد ارزشها دوری کند وسیستم خود راخراب نکند که بین مردم بی شخصیت میشودومن بااین سی دی یاد گرفتم که مشکلاتی که برای من پیش می اید من خودم مسئول همه انها هستم وباید در کوله پشتی خودم عشق ومحبت باشدواین کوله پشتی را باخودم به جهان دیگر ببرم ومن یاد گرفتم که درهیچ کاری عجله نکنم وزود قضاوت نکنم وبه زمان ایمان داشته باشم وهر کاری راپله پله انجام بدهم واین کار فقط با تفکر وتعقل انجام میشود ومهمتر اینکه با اموزش گرفتن میتوانم به این درک برسم وبا حرکت کردن درجهت اموزش اینکار صورت میگیرد ومن باید وسوسه ها را ازخودم دور کنم ودر کنگره باید خدمت وحرکت کنم واین وسوسه ها ونیروهای باز دارنده را که همیشه در زندگی بامن هستند را جلویش را بگیرم دیگران کاشتند ما بخوریم ما بکاریم دیگران بخورند با تشکر

ارسال: همسفر مریم.م 

گزارش عملکرد لژیون پنجم با دستور جلسه سی دی شمشیر در سنگ

برداشت از سی دی بازیگر باشیم یا تماشاچی

امین دژاکام : امواج می‌توانند سیستم بیوشیمی (ایکس) انسان را از تعادل خارج کنند.

دیگران ,مردم ,کنم ,ومن ,دی ,ام ,سی دی ,اشتباه نمیکنم ,درجه ای ,وسوسه ها ,تعیین تکلیف ,دیگران تعیین تکلیف ,برای دیگران تعیین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینجا همه خوابن hophahomi blizolinak دانلود کتاب ساز و برنامه ساز اندروید گروه آموزشی معماری کاردانش کردستان باران سرخ Isabell's receptions تبلیغات و بازاریابی اینترنتی Gemsoft.mihanblog.com - دانلود رایگان نرم افزار و بازی دانلود فیلم و سریال خارجی